top of page

שירות לקוחות, החזרות והחלפות

בכדי לוודא שבחרת את המוצר המתאים ביותר בשבילך שימי לב:

 באתר נמכרות יחידות שיער בארבעה סוגים:
 

 1. הקולקציה הסינטטית- עשויה סיבי שיער דמוי שיער טבעי, לא עמיד בחום! מתאימה לכולן, במיוחד לנשים שסובלות מדלילות/התקרחות בחלק הקידמי. כל היחידות בקולקציה הזאת הן יחידות ראש מלא ובעלות רשת שקופה ועדינה בחלק הקידמי למראה של שיער שגודל מהשורש.

  טיפול ושימוש ביתי, מגיע עם הוראות שימוש, סטנד ליחידה וספריי מרכך
  **פאות סינטטיות מחזיקות בין 10 חודשים לשנה
  *אחריות ל 3 חודשים
   

 2. קולקציית אולטרה לייס 100% שיער טבעי בתולי: הקולקציה הזאת היא הבייבי שלי כי היא מיוצרת בבלעדיות לחברת peot4all ניתנות לעיצוב ביתי של פן או בייביליס, חפיפה ביתית וייבוש באויר, מתאימה לכולן אך בעיקר לכאלו שרוצות להשתמש בה כתוספת ראש מלא ולהוציא סנטימטר 1 עד 4 מהשיער הטבעי שלהן בחלק הקידמי. כל היחידות בקולקצית אולטרה לייס הן יחידות ראש מלא ובנויות מעבודת יד מלאה של שערה שערה.
  **יחידות שיער מקולקציה זו מחזיקות מעמד בין שנה וחצי ל 3 שנים
  *אחריות לחצי שנה

  חידוש צבע, תספורת ותחזוקה ייעשו אך ורק בהתייעצות כדי לשמר את האחריות
  טיפול ושימוש ביתי, מגיע עם הוראות שימוש, ראש בובה קלקר וסרום/מסיכה לשיער טבעי
   

 3. קולקצית הטופרים – טופר זהו חלק במבנה וצורת כיפה אליפסית שמותאם לחלק הקידמי של הראש, כל הטופרים עשויים 100% שיער טבעי בתולי וכולן בנויים בעבודת יד מלאה של שערה שערה כך שניתן לחלק לשבילים במראה טבעי לכל כיוון.
  יחידת טופר מתאימה למי שסובלת מדלילות או העדר שיער בחלק הקידמי בלבד שכן היא נותנת כיסוי רק לחלק הזה.
  **יחידות שיער טופר מחזיקות מעמד בין שנה לשנה וחצי
  *אחריות לחצי שנה
  חידוש צבע, תספורת ותחזוקה ייעשו אך ורק בהתייצות כדי לשמר את האחריות
   

 4. קולקצית אולטרה לייס סלים – הרולס רויס של הפאות
  100% שיער טבעי בתולי, כולן בנויות עבודת יד מלאה של שערה שערה ויש להן חלק קידמי של רשת שקופה עדינה שיושבת על המצח ומדמה צמיחה של שיער מהקרקפת.
  לא מתאים לכולן!!
  הקולקציה הזאת עשויה במיוחד למי שסובלות מהתקרחות קשה או קרחת מלאה, כובע הפאה מאוד עדין ונח על הראש ויושב בצורה מופלאה ללא שימוש בדבק או סיכות.
  **יחידות שיער סלים מחזיקות מעמד בין שנה לשנתיים.
  *אחריות לחצי שנה
  חידוש צבע, תספורת ותחזוקה ייעשו אך ורק בהתייעצות כדי לשמר את האחריות

 

איך בוחרים דגם מהאתר?
 

התמונות באתר שלנו צולמו ברמה גבוהה, אך עדיין יכולה להיות סטיה בצבע משינויי תאורה , התמונות נועדו להמחיש את הגוון האמיתי והנכון של השיער במציאות אך בעיקר את הטקסטורה והתספורת. שימי לב שלמכשירים ניידים יש נטיה להבהיר או להכהות את גווני התמונה ולכן תמיד מומלץ לצפות בתמונות דרך מחשב נייח.

ניתן לקבל את עזרתי המקצועית בבחירת הדגם והגוון המתאים עבורכן – בחינם. איך?

דרך א': לשלוח אלי וואצאפ למספר 0526272733 עם הדגם שאת מעוניינת לרכוש ותמונה שלך

כך תוכלי לקבל ייעוץ לגבי מה מתאים לך יותר לפי מה שקיים במלאי
 

דרך ב' – לבחור דגם באופן חופשי מהאתר, ללא עזרה טלפונית, לכל דגם שי הסבר מפורט על הצבע, מבנה הפאה וכל מה שצריך לדעת. את יכולה לבחור את המידה שמתאימה לך באמצעות טבלת המידות שמופיעה באתר ולצאת לדרך.
 

שירות החלפה והחזרה – מה קורה אחרי שרכשתן?

אני כאן בשבילך גם במקרים כאלו
 

החלפה תתאפשר בשלושה תנאים חשובים:
 

 1. אי שימוש: כאשר קיבלת את היחידה , מדדת וגילית שהיא לא לטעמך מבחינת צבע/אורך/מידה ? אין שום בעיה, הקפידי לשמור על האריזה המקורית עם כל התוספות שהגיעו ביחד איתה, לא ניתן לעשות שימוש לאירוע/צילומים/ מדידות ביחידה, במצב כזה לא יהיה ניתן להחליף
  כמו כן לא ניתן לחפוף/ להבריש/ להחליק או לעשות בייביליס – במצב כזה לא תתאפשר החלפה
   

 2. דמי טיפול: דמי המשלוח עבור ההחלפה הינם על חשבון הלקוחה בלבד; כמו כן על הלקוחה לשלוח את החבילה באמצעי הניתן למעקב – שירות דואר שליחים 24 של דואר ישראל ולספק מספר מעקב. אובדן חבילה אשר מוחזרת אלינו, על אחריות הלקוחה
   

 3. מועד ההחלפה: ההחלפה תתאפשר  בהודעה כתובה למייל/לינק באתר להשארת הודעה או וואצאפ 0526272733 ובתוך 5 ימים בלבד מיום קבלת המשלוח.
   

החזרת מוצר:
 

 1. במקרה של החזרת מוצר בתוך 5 ימים – ההחזרה וקבלת זיכוי תתאפשר  בהודעה כתובה בלינק באתר להשארת הודעה או וואצאפ 0526272733  ועד 5 ימים בלבד מיום קבלת המשלוח.
   

 2. אי שימוש: כאשר קיבלת את היחידה , מדדת וגילית שהיא לא לטעמך מבחינת צבע/אורך/מידה ? אין שום בעיה, הקפידי לשמור על האריזה המקורית עם כל התוספות שהגיעו ביחד איתה, לא ניתן לעשות שימוש לאירוע/צילומים/ מדידות, במצב כזה לא יהיה ניתן לקבל החזר. כמו כן לא ניתן לחפוף/ להבריש/ להחליק או לעשות בייביליס – במצב כזה לא תתאפשר החזרה
   

 3. דמי טיפול: דמי המשלוח עבור ההחזרה הינם על חשבון הלקוחה בלבד; כמו כן על הלקוחה לשלוח את החבילה באמצעי הניתן למעקב – שירות דואר שליחים 24 של דואר ישראל ולספק מספר מעקב. אובדן חבילה אשר מוחזרת אלינו, על אחריות הלקוחה.
   

 4. לאחר שיגיע בחזרה המוצר ויבדק שהכל כשורה ולא יאוחר מ 48 שעות יתבצע החזר כספי באותה האופן ששולם בניקוי דמי הטיפול והשילוח
   

הסיבה למגבלת הזמן היא למטרה משותפת של החברה ושל קהל לקוחותינו, לאפשר החזרה של מוצר במצבו המקורי והתקין
 

תודה על שיתוף הפעולה, הכל נעשה באוירה מכבדת ונעימה בכדי שתוכלו לקבל את המוצר הטוב ביותר!

bottom of page